UNIWERSALNY WZMACNIACZ SIECI BEZPRZEWODOWEJ TL-RE190 2.4 GHz, 5 GHz TP-LINK
Symbol : TL-RE190
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 127.01
Cena : 127.01
```html ```
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Zdarma doručenie chýbajú -,--
Súčet NET 0,00 zł
Súčet Hrubá 0,00 zł
Cena zahŕňa zľavy
Symbol : TL-RE190
Dostupnosť: 2 Ks.
Cena : 127.01
Cena : 127.01
Urządzenie TL-RE190 umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej w miejscach trudnych do okablowania i dotychczas niedostępnych.
Miniaturowe wymiary i możliwość montażu w gnieździe zasilającym pozwalają na łatwe umieszczenie urządzenia w miejscu docelowym.
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Typ anteny: | 3 x Antena Wewnętrzna |
| Standardy: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Prędkość transmisji: |
|
| Czułość odbiornika: |
|
| Kontrolki LED: | 5 GHz, 2.4 GHz, WLAN, Power, Wskaźnik sygnału |
| QSS: | ![]() |
| Tryby pracy: | Range Extender - wzmacniacz sygnału |
| Zabezpieczenia: | WEP, WPA/WPA2-PSK |
| Porty LAN: | ![]() |
| Interfejs do zarządzania: | Przeglądarka www, aplikacja Tether |
| Moc nadajnika: | < 20 dBm (EIRP) @ 2.4 GHz < 23 dBm (EIRP) @ 5.15 ... 5.35 GHz < 30 dBm (EIRP) @ 5.47 ... 5.725 GHz |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie PoE: | ![]() |
| Zasilanie: | 230 V AC |
| Pobór mocy: | 7.0 W |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % |
| Waga: | 0.09 kg |
| Wymiary: | 110 x 75 x 66 mm |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 3 lata |
TP-Link Polska Sp. z o.o.
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
Office.poland@tp-link.com
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
